HANDJOB

Dostala som od vás krásne darčeky. Mám ich všetky ešte v práci pod ‚stromčekom‘, väčšinu som vydržala nerozbaliť. Chcem vám však povedať o jednom, čo nebol zabalený.

Takto pred rokom, tesne pred Vianocami, prišla do bistra Monika Vývar. Monika Vývar jedáva vývar (nielen, lenže u mňa sa prezývok ťažko zbavuje).

„Kvetka, premýšľala som nad Vami. Čo by sa Vám tak hodilo, keď veľa pracujete rukami.“ A vytiahla zjemňujúci peeling na ruky.

Zdúpnela som. Takto nadomnou nepremýšľal nikto! Darovať kvalitnú kozmetiku na ruky osobe, ktorá pracuje rukami, je skrátka .. perfektné! Veľmi som sa tešila.

Prešiel rok.

Zrazu tu bol môj posledný deň v práci a vo dverách sa zjavila Monika Vývar.
„Kvetka, tak zasa ďalší rok za nami, príjemné sviatky..“ a so smiechom vytiahla z kabelky nový peeling.

„Monika, ja som ešte nepoužila ten minuloročný“, priznala som sa.????

Strašné, že? Viem.
Chcela som, ale ja sa o najdôležitejšie veci v mojom živote zvyčajne nestarám, a potom to tak vyzerá. Proste ani na peeling nedošlo.

Až dnes.
Uprostred platenia faktúr a účtovníctva som odrazu pocítila, že si okamžite musím dať ten minuloročný peeling. Išla som do kúpeľne a vyhádzala zásuvku. Bolo to tam. Dala som si. A viete čo?

Ak sa Polievočke nebude dariť, tak s týmto peelingom na ruky môžem po čase s pokojným svedomím začať dávať hand-joby v masážnom salóne! ????????