Bistro je zatvorené, my však pracujeme. V piatok a cez víkendy robíme veľké nákupy potravín v Rakúsku a okolí Bratislavy, kam sa inak počas týždňa nedostaneme. A chodíme na poštu, po úradoch a na podobné miesta, ktoré sú bežne v noci, keď končíme, zatvorené.

Áno, máme tu šesť provizórnych miest na sedenie. Primárne sme takeaway prevádzka, hostia si jedlo berú so sebou.

Nie. Polievky, ktoré poslúžia ako hlavné jedlo, sú našou vlajkovou loďou. Ale nájdete u nás aj druhé jedlo, niečo na menší hlad alebo dezert. Odporúčame sledovať našu dennú ponuku.

V prvom rade, každý deň iné. Vyberie si mäsožrút aj vegán, dobrodruh aj tradicionalista, dospelí aj deti. Ak nám to čas umožňuje, všetky polievky môžete najprv ochutnať.

Áno, polievky (a väčšinu jedál, aj dezerty) pripravujeme bez múky, zahusťujeme ich len rozmixovanou zeleninou.
Áno, určite si vyberiete. Ako náhradu mlieka obvykle používame ryžovú smotanu alebo kokosové mlieko. Ak polievka alebo jedlo obsahuje napr. syr, zvyčajne ponúkame aj „bezsyrovú“ variantu.

Áno, kváskový pšenično-ražný chlieb, kukuričné krekry, rôzne druhy pečiva, krutóny..

Papierovými zatiaľ áno, gastromafiánskymi elektronickými nie.

Debetnou a kreditnou kartou áno, gastromafiánskou kartou nie.

Určite áno, to je prístup najviac šetrný k prírode. Ak nemáte vlastný obal, nevadí, môžete si vybrať niektorý z našich plne kompostovateľných obalov z cukrovej trstiny, sklenený obal alebo trvanlivý termohrnček.

Na cestách, a z lásky 🙂 Cestovanie rozširuje obzory. A láska plní chladničku..